Biz Kimiz

“Sunduğumuz ürünlerle paydaşlarımız için değer yaratmaya devam ediyoruz. Size en uygun ürünü seçin!”

Bitki besleme alanında hizmet veren Kantech Tarım, 2000 yılında Antalya’da kurulmuş olup, faaliyetlerine toptan ve perakende satışlarıyla başlamıştır. Yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerin, çiftçilerimiz tarafından daha ulaşılabilir hale getirmeyi kendine misyon edinen Kantech, üreticilerimizin taleplerine en iyi şekilde yanıt vermeyi amaçlamıştır.

Kalite ve güvenilirlik ilkelerini benimseyen şirketimiz, çiftçilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamış ve kurduğu güven temelli ticari ilişkileriyle pazarda hızlıca yerini almıştır. Yurt içinde oluşan yoğun talepler doğrultusunda 2011 yılında Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrikalaşmaya giden Kantech; Ar-Ge çalışmalarına güçlü yatırımlar yapmış ve titizlikle yürüttüğü deneme çalışmaları sonucunda Türkiye’nin her bölgesinde çiftçilerimizin taleplerine karşılık vermeyi sürdürmüştür.

Toprakta kan, bitkide tech.

Dürüstlük, özveri ve şeffaflık prensiplerini sahiplenerek çıktığımız bu serüvende, sektörde yarattığımız değer ile paydaşlarımızın takdirini kazanmaya devam ediyor, uluslararası pazarda akılcı atılımlar yaparak dünya çiftçilerine hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

Hüseyin Kantürk

Kurucu Ortak

Open chat
Merhaba !
Size nasıl yardımcı olabilirim ?